|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Страна производитель | Китай |
|---|---|
| Назначение инструмента | Дрель |
| Нижний подшипник | 8 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 107 мм |
| Диаметр пакета | 35 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 37 мм |
| Верхний подшипник | 8 мм |
| Общая длина | 135.5 мм |
| Хвостовик | 4-з лево |
| Диаметр коллектора | 23 мм |
Якір дриль ( 135,5*35 4-з /ліво)
Артикул
26983-599
Немає в наявності
542 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань