|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Диаметр коллектора | 23 мм |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Дрель |
| Нижний подшипник | 7 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 108 мм |
| Диаметр пакета | 35 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 35 мм |
| Верхний подшипник | 8 мм |
| Общая длина | 143 мм |
| Хвостовик | 3-з лево |
Якір дрилі Зеніт ЗД-980 (143 * 35 3-з / ліво)
Артикул
75681-1326
Немає в наявності
677 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань