|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Нижний подшипник | 8 мм |
|---|---|
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 156 мм |
| Диаметр пакета | 54 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 61 мм |
| Верхний подшипник | 15 мм |
| Общая длина | 207 мм |
| Хвостовик | 7-з лево |
| Диаметр коллектора | 33 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Дисковая пила |
Якір дискова пилка DeWalt D28700 (207 * 54 7-з ліво) аналог 621069-01
Артикул
90929-1152
Немає в наявності
1 088 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань