|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Нижний подшипник | 10 мм |
|---|---|
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 152 мм |
| Диаметр пакета | 54 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 61 мм |
| Верхний подшипник | 15 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Хвостовик | 8-з лево |
| Диаметр коллектора | 36 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Дисковая пила |
Якір дискова пилка (Монтажна пила) Maktec (Makita) MT241 (200*54 8-з ліво) аналог 517864-0
Артикул
92776-1151
Немає в наявності
1 017 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань