|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вид привода инструмента | Электрический |
|---|---|
| Между подшипниками | 137 мм |
| Диаметр пакета | 43 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 50 мм |
| Верхний подшипник | 10 мм |
| Общая длина | 167 мм |
| Хвостовик | 6-з право |
| Диаметр коллектора | 28 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Дисковая пила |
| Нижний подшипник | 7 мм |
Якір дискової пилки Forte CS 185 / Сталь (167*43 6-з право)
Артикул
64570-1674
Немає в наявності
723 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань