|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Нижний подшипник | 8 мм |
|---|---|
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 139 мм |
| Диаметр пакета | 44 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 45 мм |
| Верхний подшипник | 12 мм |
| Общая длина | 176 мм |
| Хвостовик | 6-з лево |
| Диаметр коллектора | 28 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Дисковая пила |
Якір дискової пили LEX LXCM 210 (176*44 6-з ліво)
Артикул
34289-1615
Немає в наявності
20 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань