|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Между подшипниками | 110 мм |
|---|---|
| Диаметр пакета | 32 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 43 мм |
| Верхний подшипник | 9 мм |
| Общая длина | 140 мм |
| Хвостовик | резьба 8мм |
| Диаметр коллектора | 25 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Фрезер |
| Нижний подшипник | 7 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
Якір фрезер Фіолент 600W VJ Parts (140*32 різьблення 8 мм) аналог СТІФ684263003-01І
Артикул
10879-1200
Немає в наявності
561 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань