|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Страна производитель | Китай |
|---|---|
| Назначение инструмента | Лобзик |
| Нижний подшипник | 7 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 125 мм |
| Диаметр пакета | 39 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 45 мм |
| Верхний подшипник | 8 мм |
| Общая длина | 160 мм |
| Хвостовик | 4-з право |
| Диаметр коллектора | 25 мм |
Якір Лобзик Powertec PT 1527 (160 * 39 4-з / право)
Артикул
27115-728
Немає в наявності
708 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань