|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Нижний подшипник | 7 мм |
|---|---|
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 117 мм |
| Диаметр пакета | 32 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 45 мм |
| Верхний подшипник | 8 мм |
| Общая длина | 146.5 мм |
| Хвостовик | 4-з право |
| Диаметр коллектора | 22.5 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Лобзик |
Якір лобзик Зеніт ЗПЛ- 850 Профі( 146,5*32 4-з /право)
Артикул
27123-736
Немає в наявності
596 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань