|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Общая длина | 161 мм |
|---|---|
| Хвостовик | 9-з право |
| Диаметр коллектора | 29 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Перфоратор |
| Нижний подшипник | 8 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 113 мм |
| Диаметр пакета | 48 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 36 мм |
| Верхний подшипник | 15 мм |
Якір перфоратор HILTI TE 60, TE 72 ( 161*48 9-з /право)
Артикул
26734-351
Немає в наявності
1 600 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань