|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Диаметр коллектора | 28 мм |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Перфоратор |
| Нижний подшипник | 8 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 122 мм |
| Диаметр пакета | 41 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 40 мм |
| Верхний подшипник | 12 мм |
| Общая длина | 165 мм |
| Хвостовик | 6-з прямо |
Якір перфоратор Hitachi DH40MR( 165*41 6-з / прямо)
Артикул
26991-607
Немає в наявності
620 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань