|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Страна производитель | Румыния |
|---|---|
| Назначение инструмента | Перфоратор |
| Нижний подшипник | 7 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 122 мм |
| Диаметр пакета | 35 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 40 мм |
| Верхний подшипник | 10 мм |
| Общая длина | 165 мм |
| Хвостовик | 6-з право |
| Диаметр коллектора | 22 мм |
Якір перфоратора Makita HR2460, HR2470, HR2470T оригінал 517984-0
Артикул
66511-1689
Немає в наявності
2 074 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань