|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вид привода инструмента | Электрический |
|---|---|
| Между подшипниками | 122 мм |
| Диаметр пакета | 43 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 38 мм |
| Верхний подшипник | 10 мм |
| Общая длина | 161 мм |
| Хвостовик | 6-з право |
| Диаметр коллектора | 28 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Дисковая пила |
| Нижний подшипник | 8 мм |
Якір пила дискова Einhell( 161*43 6-з / право)
Артикул
26888-503
Немає в наявності
824 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань