|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Между подшипниками | 116 мм |
|---|---|
| Диаметр пакета | 37 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 45 мм |
| Верхний подшипник | 8 мм |
| Общая длина | 157 мм |
| Хвостовик | шлиц 8мм |
| Диаметр коллектора | 25 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Шлифовальная машина |
| Нижний подшипник | 7 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
Якір шлифмашина Зеніт ЗВШ- 500( 157*37 шліц 8мм)
Артикул
27162-775
Немає в наявності
658 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань