|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Тип запчасти | Ротор |
|---|---|
| Длина пакета | 70 мм |
| Верхний подшипник | 12 мм |
| Общая длина | 194 мм |
| Хвостовик | шлиц 9мм |
| Диаметр коллектора | 31.5 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Болгарка |
| Нижний подшипник | 9 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 155 мм |
| Диаметр пакета | 48 мм |
Якір болгарка 230( 194*48 шліц 9мм різьблення)
Артикул
27303-917
Немає в наявності
889 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань