|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Нижний подшипник | 8 мм |
|---|---|
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 140 мм |
| Диаметр пакета | 41 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 55 мм |
| Верхний подшипник | 10 мм |
| Общая длина | 184 мм |
| Хвостовик | посадка 10мм |
| Диаметр коллектора | 28 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Болгарка |
Якір болгарка Элпром ЭМШУ- 180/1700( 184*41 посадка 10мм)
Артикул
99395-993
Немає в наявності
1 163 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань