|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вид привода инструмента | Электрический |
|---|---|
| Между подшипниками | 155 мм |
| Диаметр пакета | 53 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 46 мм |
| Верхний подшипник | 12 мм |
| Общая длина | 204 мм |
| Хвостовик | посадка 10мм |
| Диаметр коллектора | 36 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Болгарка |
| Нижний подшипник | 10 мм |
Якір болгарка Hitachi 230( 204*53 посадка 10мм)
Артикул
53769-602
Немає в наявності
20 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань