|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вид привода инструмента | Электрический |
|---|---|
| Между подшипниками | 153 мм |
| Диаметр пакета | 50 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 50 мм |
| Верхний подшипник | 12 мм |
| Общая длина | 200 мм |
| Хвостовик | шлиц 9мм |
| Диаметр коллектора | 35 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Болгарка |
| Нижний подшипник | 8 мм |
Якір болгарка Протон 230 (200 * 50 шліц 9мм)
Артикул
20274-1190
Немає в наявності
904 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань