|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Длина пакета | 51 мм |
|---|---|
| Верхний подшипник | 12 мм |
| Общая длина | 205 мм |
| Хвостовик | посадка 8мм |
| Диаметр коллектора | 36 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Болгарка |
| Нижний подшипник | 10 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 155 мм |
| Диаметр пакета | 54 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
Якір болгарки Makita 9077 (205 * 54 посадка 8 мм) аналог 516798-4
Артикул
26979-595
Немає в наявності
1 315 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань