|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Длина пакета | 40 мм |
|---|---|
| Верхний подшипник | 8 мм |
| Общая длина | 147 мм |
| Хвостовик | 4-з лево |
| Диаметр коллектора | 23 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Дрель |
| Нижний подшипник | 6 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 108 мм |
| Диаметр пакета | 35 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
Якір Дриль Ижмаш 800( 147*35 4-з ліво)
Артикул
70929-943
Немає в наявності
501 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань