|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Общая длина | 157 мм |
|---|---|
| Хвостовик | 7-з лево |
| Диаметр коллектора | 28 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Дисковая пила |
| Нижний подшипник | 8 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 120 мм |
| Диаметр пакета | 44.5 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 40 мм |
| Верхний подшипник | 10 мм |
Якір дискова пилка DeWalt W-6 (157 * 44,5 7-з / ліво)
Артикул
26752-367
Немає в наявності
1 111 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань