|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Верхний подшипник | 8 мм |
|---|---|
| Общая длина | 146 мм |
| Хвостовик | шлицы |
| Диаметр коллектора | 23.5 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Нижний подшипник | 7 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 123 мм |
| Диаметр пакета | 29 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 55 мм |
Якір Гравер Powertec PT 1401 (146 * 29 шліц )
Артикул
27136-749
Немає в наявності
460 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань