|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Между подшипниками | 121 мм |
|---|---|
| Диаметр пакета | 38 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 46 мм |
| Верхний подшипник | 9 мм |
| Общая длина | 156 мм |
| Хвостовик | 5-з лево |
| Диаметр коллектора | 25 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Лобзик |
| Нижний подшипник | 7 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
Якір лобзика Ferm 700 Вт( 156*38 5-з /вліво)
Артикул
26713-330
Немає в наявності
594 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань