|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Диаметр коллектора | 23 мм |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Шуруповерт |
| Нижний подшипник | 6 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 107 мм |
| Диаметр пакета | 32 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 35 мм |
| Верхний подшипник | 8 мм |
| Общая длина | 129.5 мм |
| Хвостовик | 9-з прямо |
Якір мережевий шуруповерт Темп 1000( 129,5*32 9-з /прямо)
Артикул
27084-697
Немає в наявності
677 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань