|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вид привода инструмента | Электрический |
|---|---|
| Между подшипниками | 136 мм |
| Диаметр пакета | 43 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 55 мм |
| Верхний подшипник | 10 мм |
| Общая длина | 178 мм |
| Хвостовик | 7-з лево |
| Диаметр коллектора | 28 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Нижний подшипник | 7 мм |
Якір міксер Ижмаш( 178*43 7-з ліво)
Артикул
70923-937
Немає в наявності
828 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань