|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Нижний подшипник | 10 мм |
|---|---|
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 140 мм |
| Диаметр пакета | 44 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 40 мм |
| Верхний подшипник | 16 мм |
| Общая длина | 182 мм |
| Хвостовик | 8-з лево |
| Диаметр коллектора | 28 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Перфоратор |
Якір перфоратора DeWalt 540 / 540K / 541K (182 * 44 8-з / вліво) аналог 577163-07
Артикул
26739-356
Немає в наявності
1 783 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань