|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Между подшипниками | 141 мм |
|---|---|
| Диаметр пакета | 44 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 50 мм |
| Верхний подшипник | 12 мм |
| Общая длина | 181 мм |
| Хвостовик | 6-з лево конус |
| Диаметр коллектора | 28.5 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Шлифовальная машина |
| Нижний подшипник | 8 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
Якір поліровка Арсенал( 181*44 6-з /ліво)
Артикул
26698-312
Немає в наявності
1 165 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань