|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вид привода инструмента | Электрический |
|---|---|
| Между подшипниками | 125 мм |
| Диаметр пакета | 41 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 50 мм |
| Верхний подшипник | 9 мм |
| Общая длина | 156 мм |
| Хвостовик | шпонка 8мм |
| Диаметр коллектора | 29 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Дисковая пила |
| Нижний подшипник | 8 мм |
Якір пила дискова Зеніт ЗДПК- 110 Профі( 156*41 шпонка 8мм)
Артикул
27229-846
Немає в наявності
853 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань