|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вид привода инструмента | Электрический |
|---|---|
| Между подшипниками | 127 мм |
| Диаметр пакета | 38 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 51 мм |
| Верхний подшипник | 8 мм |
| Общая длина | 158 мм |
| Хвостовик | 5-з право |
| Диаметр коллектора | 25 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Электропила |
| Нижний подшипник | 7 мм |
Якір пила ланцюгова Тайга 1500 ( 158*38 5-з /право)
Артикул
27177-790
Немає в наявності
568 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань