|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Страна производитель | Китай |
|---|---|
| Назначение инструмента | Болгарка |
| Нижний подшипник | 7 мм |
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 139 мм |
| Диаметр пакета | 35 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 60 мм |
| Верхний подшипник | 9 мм |
| Общая длина | 175 мм |
| Хвостовик | посадка 7мм |
| Диаметр коллектора | 25 мм |
Якір (ротор) болгарки Элпром 125/1500(175*35 посадка 7мм)
Артикул
23228-1388
Немає в наявності
904 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань