|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Нижний подшипник | 7 мм |
|---|---|
| Вид привода инструмента | Электрический |
| Между подшипниками | 74 мм |
| Диаметр пакета | 35 мм |
| Тип запчасти | Ротор |
| Длина пакета | 25 мм |
| Верхний подшипник | 7 мм |
| Общая длина | 139 мм |
| Хвостовик | посадка 6мм |
| Диаметр коллектора | 22 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение инструмента | Шлифовальная машина |
Якір Виброшлифмашина Элпром 210( 139*35 шліців 6мм)
Артикул
27048-661
Немає в наявності
517 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань